5b52ec52ddf730841117c3a0894b7fb4.jpg

Mokslo populiarinimo priemonių apdovanojimų konkursas

Lietuvos mokslų akademija (LMA) skelbia Mokslo populiarinimo priemonių apdovanojimų konkursą ir kviečia jame dalyvauti.

Konkurso tikslas – išrinkti ir apdovanoti geriausias nuo 2016 m. spalio 1 d. iki 2017 m. balandžio 30 d. įgyvendintas mokslo populiarinimo priemones (projektus).

Konkursu siekiama paskatinti organizacijas ir pavienius asmenis populiarinti mokslą, t. y., naudojant šiuolaikines priemones kuo plačiau, patraukliau ir įdomiau pristatyti ir padėti suprasti naujausius mokslo bei technologijų pasiekimus, atskleisti mokslo svarbą visuomenės raidai, didinti mokslininko profesijos patrauklumą, skatinti tyrėjų ir visuomenės dialogą.

 Apdovanojimai bus skiriami pagal dvi kategorijas:
- renginiai įvairioms tikslinėms grupėms;
- audiovizualinių priemonių projektai.

Bendras apdovanojimų fondas – 100 000 eurų. Kiekvienoje kategorijoje numatyta skirti po 5 prizines vietas. Už geriausią įgyvendintą mokslo populiarinimo priemonę bus skirtas 15 000 eurų apdovanojimas, už antrą vietą užėmusią priemonę – 12 000 eurų, trečią – 10 000 eurų, ketvirtą – 7 000 eurų, penktą – 6 000 eurų apdovanojimas.

Konkursui pateiktas paraiškas vertins LMA sudaryta vertinimo komisija. Apdovanojimai bus skirti mokslo populiarinimo priemonėms (projektams), kurios surinks daugiausiai vertinimo balų. Mokslo populiarinimo priemonės (projektai) bus vertinamos pagal jų naujumą, originalumą, tarptautiškumą, pasiektą tikslinę grupę, indėlį siekiant šio konkurso ir ilgalaikių strateginių mokslo populiarinimo tikslų Lietuvoje, ir kt.

Konkurso dalyvis gali pateikti ne daugiau kaip 2 paraiškas ir pasiūlyti ne daugiau kaip dvi įgyvendintas mokslo populiarinimo priemones (projektus) – individualiai arba kaip ūkio subjektų grupės dalyvis. Konkursui galima teikti tik visiškai sukurtas, įgyvendintas mokslo populiarinimo priemones (projektus), kurių išlaidos buvo visiškai apmokėtos.

Paraiškos konkursui turi būti pateiktos ne vėliau kaip iki 2017 m. gegužės 2 d. 16:00 val., adresu: Lietuvos mokslų akademija, Gedimino pr. 3 (201 kab.), Vilnius. Vėliau gauti dokumentai nebus priimami.

Kilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis į projektų vykdytoją Eveliną Griciūtę telefonu +370 692 45332 arba elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Konkursas organizuojamas įgyvendinant projektą „Nacionalinės mokslo populiarinimo priemonių sistemos plėtra ir įgyvendinimas“, kuris finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

 
Su konkursu susiję dokumentai:

LMA prezidento įsakymas dėl Mokslo populiarinimo priemonių apdovanojimų konkurso sąlygų tvirtinimo. Atsisiųsti
LMA prezidento įsakymas dėl Mokslo populiarinimo priemonių apdovanojimų konkurso sąlygų keitimo. Atsisiųsti
Mokslo populiarinimo priemonių apdovanojimų konkurso sąlygos (AKTUALI REDAKCIJA). Atsisiųsti
Dalyvių tinkamumo konkursui reikalavimai (1 priedas). Atsisiųsti
Paraiškos forma (2 priedas) (AKTUALI REDAKCIJA). Atsisiųsti
Priemonių (projektų) vertinimo kriterijai (3 priedas). Atsiųsti

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedin